21 kwietnia odbyło się podsumowanie XXX edycji „Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów w placówkach oświatowych” 2025/2026, zorganizowanego przez Zakład Utylizacji Odpadów w Elblągu.
Celem konkursu było rozbudzenie aktywności ekologicznej oraz pomoc w kształtowaniu postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży.
Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie oraz nagrodę w wysokości 500 zł.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i aktywny udział w zbiórce odpadów!