Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

06 października 2020 roku na obiektach sportowych MOS w Elblągu odbyły się zawody piłki siatkowej chłopców rozgrywanych w ramach XXXV Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczniowie naszej szkoły zajęli w grupie eliminacyjnej trzecie miejsce. Przegrali z uczniami Szkoły Sportowej nr 3, 0:2, nieznacznie ulegli uczniom ze SP nr 9, 2:1 oraz pokonali zawodników z Zespołu Szkół Pijarskich 2:0. Reprezentanci „Ósemki” wystąpili w następującym składzie: Daniel Jasiński (kapitan), Ksawery Klimko, Oliwier Swobodziński, Przemysław Salabura, Adam Żurawski, Leon Walentynowicz, Szymon Lewandowski, Dawid Rutkowski.

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a