Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

06 października 2020 roku na obiektach sportowych MOS w Elblągu odbyły się zawody piłki siatkowej chłopców rozgrywanych w ramach XXXV Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczniowie naszej szkoły zajęli w grupie eliminacyjnej trzecie miejsce. Przegrali z uczniami Szkoły Sportowej nr 3, 0:2, nieznacznie ulegli uczniom ze SP nr 9, 2:1 oraz pokonali zawodników z Zespołu Szkół Pijarskich 2:0. Reprezentanci „Ósemki” wystąpili w następującym składzie: Daniel Jasiński (kapitan), Ksawery Klimko, Oliwier Swobodziński, Przemysław Salabura, Adam Żurawski, Leon Walentynowicz, Szymon Lewandowski, Dawid Rutkowski.

 

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a

https://www.facebook.com/sp8elblag/

all4web
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech