Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

21 listopada uczniowie klasy 8b, wraz ze szkolnym doradcą zawodowym panią Agnieszka Zagulską- Narwojsz oraz wychowawcą panią Izabelą Peplau, uczestniczyli w warsztatach pt. „Zmysły w zawodach”. Spotkanie przygotowane zostało przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Elblągu. Uczniowie zwiedzali pracownie stolarską, mechatroniczną, operatorów obrabiarek skrawających, mechaników pojazdów samochodowych elektroniczną oraz fryzjerską. Ósmoklasiści własnymi zmysłami zapoznawali się ze środowiskiem zawodowym odwiedzanych pracowni. Zwłaszcza hałas i specyficzny zapach pracowni fryzjerskiej okazał uczniów trudnym wyzwaniem. Uczniowie mieli także możliwość bezpośredniej rozmowy z nauczycielami, pracującymi w poszczególnych pracowniach oraz uczniami, przygotowującymi się do wykonywania danych zawodów.

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a