Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

17 lutego 2020 roku w hali lekkoatletycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu odbyły się zawody lekkoatletyczne dziewcząt. Zawody rozgrywane były w ramach XXXIV Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja „ósemki” składała się z uczennic klasy VIII a: Małgorzaty Leśniewskiej, Wiktorii Jasińskiej, Aleksandry Nogi oraz Alicji Dzieżyc. Nasze sportsmenki spisały się rewelacyjne, uzyskały bardzo dobre wyniki, które pozwoliły naszym lekkoatletkom wywalczyć wysokie lokaty. Wiktoria Jasińska w skoku w dal wywalczyła wysoką 12 lokatę, Alicja Dzieżyc zdobyła 7 miejsce w pchnięciu kulą oraz 6 miejsce w skoku wzwyż. Aleksandra Noga uzyskała 15 lokatę w bardzo licznie obsadzonej konkurencji (bieg na 30 m). Bezsprzecznie „gwiazdą” naszego teamu była Małgorzata Leśniewska, która w biegu na 30 m wywalczyła pierwsze miejsce, w skoku w dal uplasowała się tuż za podium uzyskując 4 lokatę. Zdjęcia z zawodów oraz szczegółowe wyniki wszystkich zawodniczek dostępne są na stronie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Elblągu pod linkiem http://www.mostruso.pl/news/s/954/xxxiv-mims---halowa-la-dziewczat-i-chlopcow---komunikat-organizacyjny-wyniki-dz-galeria .

Gratulujemy naszym zawodniczkom wspaniałych sportowych wyników!

 

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a

https://www.facebook.com/sp8elblag/

all4web
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech