Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

28 listopada 2019 roku w hali sportowej SP nr 8 w Elblągu odbył się turniej eliminacyjny do finałów Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt w piłce siatkowej. Uczennice naszej szkoły w składzie: Eliza Byzdra, Katarzyna Kostrzewa, Wiktoria Kostrzewa, Marika Kuriata, Alicja Paziewska, Małgorzata Leśniewska, Wiktoria Jasińska, Aleksandra Noga w swojej grupie eliminacyjnej wywalczyły drugą lokatę i awansowały do zawodów finałowych. Gratulujemy świetnych zawodów i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek.

 

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a

https://www.facebook.com/sp8elblag/

all4web
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech