Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

W marcu obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Z tej okazji w Naszej szkole organizowany był konkurs pod hasłem ”Skarb cenniejszy niż złoto –WODA”. Swoim zakresem obejmował on zagadnienia z chemii i biologii dotyczące roli wody w organizmach żywych, jej budowy chemicznej i właściwości fizycznych oraz sposobów jej ochrony, a także zagrożeń wynikających z niewłaściwego gospodarowania wodą. Swoje prace przesłali uczniowie klasy 1a : Patryk Boćko oraz Oskar Przespolewski . Na wyróżnienie zasługuje praca Igora Maciąga z klasy 5a . Igor przesłał własnoręcznie wykonany Las w słoiku. Dla zwycięzców czekały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody!

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a