Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

W marcu obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Z tej okazji w Naszej szkole organizowany był konkurs pod hasłem ”Skarb cenniejszy niż złoto –WODA”. Swoim zakresem obejmował on zagadnienia z chemii i biologii dotyczące roli wody w organizmach żywych, jej budowy chemicznej i właściwości fizycznych oraz sposobów jej ochrony, a także zagrożeń wynikających z niewłaściwego gospodarowania wodą. Swoje prace przesłali uczniowie klasy 1a : Patryk Boćko oraz Oskar Przespolewski . Na wyróżnienie zasługuje praca Igora Maciąga z klasy 5a . Igor przesłał własnoręcznie wykonany Las w słoiku. Dla zwycięzców czekały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody!

 

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a

https://www.facebook.com/sp8elblag/

all4web
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech