Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

W ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, przebiegającego pod hasłem Wielokulturowość Kapitałem Przyszłości uczniowie przygotowali plakat informujący całą społeczność szkolną  o wydarzeniu.

Dzieci z klas I-III odwiedziła pani Łucja Woch – doradca zawodowy z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Nr 1 w Elblągu. Przybliżyła ona naszym najmłodszym uczniom temat wielokulturowości i zagadnień z nią związanych.

Dzieci wzięły udział w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Wielokulturowość”. Zwyciężył Jakub Goryszewski z klasy II.

Dla uczniów klas IV-VIII została przygotowana prezentacja i pogadanka, z zakresu tematyki wielokulturowości i jej znaczenia na rynku pracy.

Uczniowie klas starszych uczestniczyli w konkursie „Nieznane zawody”. Zwyciężczynią okazała się Klaudia Kondzielawa z klasy V.

Całość koordynowała pani Agnieszka Zagulska-Narwojsz, szkolny doradca zawodowy.

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a