Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

Dnia 17. 10. 2019r. odbyło się spotkanie uczniów klasy II a  z Łukaszem Geskiem, autorem tekstów, kompozytorem i wykonawcą muzycznym.

Na początku Pan Gesek opowiedział,  jak to się stało, że został muzykiem. Następnie omówił, jakie były początki jego kariery. Podkreślił, że należy rozwijać swoje zdolności i zainteresowania, i że tylko wytrwałą praca można odnieść sukces, a także, że ważne jest robić w życiu to, co się lubi. Opowiadał, że koncertuje w Polsce i za granicą, a takie wyjazdy dają możliwość zobaczenia różnych ciekawych miejsc. W czasie spotkania zaprezentował swoje najnowsze piosenki oraz przeprowadził konkurs na znajomość tytułów piosenek w jego wykonaniu. Zwycięzcy otrzymali płytę z autografem Pana Łukasza. Dzieci zadawały wiele pytań, bo wiele spraw ich ciekawiło. Ta wizyta na długo zostanie w pamięci naszych drugoklasistów i na pewno będzie zachętą do rozwijania zdolności uczniów.

 

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a

https://www.facebook.com/sp8elblag/

all4web
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech