Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

Dnia 17. 10. 2019r. odbyło się spotkanie uczniów klasy II a  z Łukaszem Geskiem, autorem tekstów, kompozytorem i wykonawcą muzycznym.

Na początku Pan Gesek opowiedział,  jak to się stało, że został muzykiem. Następnie omówił, jakie były początki jego kariery. Podkreślił, że należy rozwijać swoje zdolności i zainteresowania, i że tylko wytrwałą praca można odnieść sukces, a także, że ważne jest robić w życiu to, co się lubi. Opowiadał, że koncertuje w Polsce i za granicą, a takie wyjazdy dają możliwość zobaczenia różnych ciekawych miejsc. W czasie spotkania zaprezentował swoje najnowsze piosenki oraz przeprowadził konkurs na znajomość tytułów piosenek w jego wykonaniu. Zwycięzcy otrzymali płytę z autografem Pana Łukasza. Dzieci zadawały wiele pytań, bo wiele spraw ich ciekawiło. Ta wizyta na długo zostanie w pamięci naszych drugoklasistów i na pewno będzie zachętą do rozwijania zdolności uczniów.

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a