Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

Dnia 7. 10. 2019 r. uczniowie klasy I A i II A wraz z wychowawczyniami Joanną Malec, Alą Piotrowicz- Chont i nauczycielem wspomagającym Dorotą Szczepańską byli na w wycieczce w gospodarstwie agroturystycznym ,,Osada Bajanówka". W gospodarstwie dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, w czasie których wysłuchały „Legendy o Strażniku Wałowym z Koźlin”, następnie lepiły wały przeciwpowodziowe i sprawdzały, czy zostały dobrze wykonane. Po krótkiej przerwie uczniowie przystąpili do przygotowywania konfitur z jabłek z przydomowego sadu. Obierali i kroili owoce, które gospodyni przesmażała. W czasie pracy dzieci rozmawiały o wartościach odżywczych jabłek. Następnie dzieci mogły posmakować konfitur z kanapkami, które własnoręcznie przygotowały, popijając kompotem, oczywiście z jabłek. Po pracy dzieci bawiły się na świeżym powietrzu. Na koniec pobytu każdy uczeń otrzymał słoik konfitur. Uczniowie pełni wrażeń wrócili do szkoły.

 

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a

https://www.facebook.com/sp8elblag/

all4web
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech