Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

Dnia 18 XI 2019 r. w bibliotece szkolnej odbyły się zajęcia pt. „Spędzam swój wolny czas czytając”. Uczennice klasy II a: Nadia Cieszkowska, Ada Gesek, Wiera Muszyńska czytały na głos fragmenty książeczki Danuty Wawiłow pt. „Kałużyści”. Laura Witkowska natomiast zarecytowała uczennicom dwa wiersze: „Jesień” i „Na straganie”. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały ilustracje do usłyszanych utworów i wypożyczyły książki do domu.

Czytaj więcej: „Spędzam swój wolny czas czytając”

Dnia 29 listopada 2019 r. uczniowie klasy IV a zorganizowali Andrzejki dla uczniów kl. I-III. Impreza odbyła się w bibliotece. Oprócz stoisk z wróżbami były też stoiska z babeczkami i ciastami. Dochód ze sprzedaży słodkości zostanie przekazany na leczenie chorego na nowotwór 5 –letniego chłopca Szymona. Czwartoklasiści zebrali na ten cel 93,70 zł. Bardzo dziękuję uczniom z mojej klasy za zorganizowanie wspaniałej imprezy i godną, altruistyczną postawę.     

Czytaj więcej: Andrzejki w bibliotece

Dnia 12 listopada 2019 r. dzieci przebywające w świetlicy szkolnej wzięły udział w zajęciach bibliotecznych, które związane były z 11 listopada 1918 r. Maluchy zapoznały się z sylwetką Józefa Piłsudskiego, oglądały album poświęcony tej osobie, przypomniały sobie polskie symbole narodowe. Na zakończenie zajęć uczniowie kolorowali ilustrację tematycznie związaną z zajęciami.

Czytaj więcej: Zajęcia o tematyce patriotycznej w bibliotece

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a

https://www.facebook.com/sp8elblag/

all4web
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech