Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20180927 090424strDnia 27 września 2018 roku lekkoatleci naszej szkoły uczestniczyli w Biegu „Bolesława Nieczuja – Ostrowskiego”. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Elblągu. Uczniowie „Ósemki” zaprezentowali się wyśmienicie, na

szczególna uwagę zasługują medalowe miejsca naszych młodych sportowców ( Małgorzata Leśniewska, Daniel Jasiński – I miejsce, Aleksandra Boćko, Wiktoria Jasińska, Oliwier Swobodziński  - II miejsce, Alicja Dzieżyc – III miejsce). Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali nasi reprezentanci: Damian Słojewski, Dawid Rutkowski, Bartosz Kaszteranda, Maja Jasiński, Natalia Boćko, Przemysław Salabura, Eliza Byzdra, Alicja Paziewska, Wiktoria Falińska, Paweł Hodyl, Rafał i Michał Skinder, Katarzyna Kilijańska, Kinga Czerska, Kacper Czerski, Michał Salabura, Jakub Korzuszko.

 Po zsumowaniu wszystkich wyników z poszczególnych biegów nasi uczniowie osiągnęli najlepszy rezultat spośród licznie przybyłych na zawody elbląskich podstawówek.

Wracaliśmy z zawodów lekkoatletycznych w doskonałych nastrojach i z okazałym pucharem za zdobycie I miejsca w punktacji generalnej.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów w roku szkolnym 2018/2019.

Więcej informacji o zawodach jest dostępnych na:

https://www.info.elblag.pl/3,55555,Bieg-im-generala-Boleslawa-Nieczuja-Ostrowskiego.html

 

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a

https://www.facebook.com/sp8elblag/

all4web
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech