foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC 0017strSobotnie przedpołudnie 16 czerwca sympatycy jazdy na rowerze spędzili na rajdzie rowerowym.

Trasa  rajdu – 30 km : Elbląg (SP 8), Modrzewina, Krasny Las, Jelenia Dolina, Krasny Las, Bielany Elbląg.

Członkowie Koła Turystyki  Rowerowej i Pieszej podczas wyprawy rowerowej mieli możliwość poznania uroków Wysoczyzny Elbląskiej. Rajd rowerowy przebiegł w miłej atmosferze, wpłynął w pozytywny sposób na integrację środowiska szkolnego. Wycieczka rowerowa do Krasnego Lasu przybliżyła uczniom turystykę rowerową jako atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego. Należy mieć nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym do grona miłośników turystyki rowerowej dołączą pozostali uczniowie.

Do zobaczenia na kolejnych rajdach w roku szkolnym 2018/2019.

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr