foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSCF2761str8 marca 2018 roku  uczennice klas VI i VII uczciły Dzień Kobiet udziałem w zawodach Halowej Lekkoatletyki rozgrywanych w ramach XXXII Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie: Alicja Dzieżyc

(bieg na 30m, skok wzwyż), Małgorzata Leśniewska (bieg na 30m, skok w dal), Kinga Gałecka ( pchnięcie kulą), Aleksandra Boćko (bieg na 30m, skok w dal). Zawodniczki Ósemki we wszystkich konkurencjach zaprezentowały się bardzo dobrze, jednak na szczególne słowa uznania zasłużyły wyniki i miejsca zawodniczek występujących w biegu na 30m ( M. Leśniewska 4 miejsce – czas 5,20, Aleksandra Boćko 5 miejsce – czas 5,23). Lekkoatletyczna drużyna dziewcząt w łącznej punktacji zajęła wysoką 6 lokatę, pozostawiając w pokonanym polu zespoły takich szkół jak: SP 11, SP 1, SP 25, SP 4, SP 6, ZSP. Gratulujemy naszym dziewczętom i życzymy dalszych sportowych sukcesów. Szczegółowe wyniki wszystkich zawodniczek oraz zdjęcia z zawodów można zobaczyć na stronie www.mostruso.pl.

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr