foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSCF2744strReprezentacja Szkoły Podstawowej nr 8 w Elblągu w piłce siatkowej dziewcząt ukończyła zawody rozgrywane w ramach XXXII Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej tuż za podium. Nasze zawodniczki uplasowały się na wysokim czwartym miejscu. W zawodach

startowało dwanaście reprezentacji z elbląskich szkół. Na uwagę zasługuje fakt, że w składzie naszej drużyny grały zawodniczki o rok a nawet od dwa lata młodsze od naszych rywalek. Siatkarki SP 8 wystąpiły w następującym składzie: Aleksandra Noga (kapitan zespołu), Kinga Czerska, Alicja Paziewska, Nikola Nowakowska, Eliza Byzdra, Julia Mucha, Katarzyna Kostrzewa, Marika Kuriata, Wiktoria Kostrzewa. Serdecznie gratulujemy naszym siatkarkom sportowego sukcesu i życzymy powodzenia w przyszłych zawodach sportowych. Szczegółowe informacje o przebiegu zawodów oraz zdjęcia są dostępne na stronie www.mostruso.pl.

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr