foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20180216 092031strDnia 16 lutego żeńska drużyna „ósemki” rywalizowała w zawodach  siatkarskich „czwórek”. Reprezentantki naszej szkoły występujące w składzie: Aleksandra Noga, Wiktoria Jasińska, Kinga Czerska, Nikola Nowakowska, Eliza Byzdra, Alicja Paziewska, Marika

Kuriata, Julia Mucha, Katarzyna Kostrzewa, Wiktoria Kostrzewa zajęła w grupie eliminacyjnej drugie miejsce, które pozwoliło naszemu zespołowi na awans do turnieju finałowego piłki siatkowej dziewcząt rozgrywanego w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku i liczymy na dobra postawę drużyny na dalszym etapie rywalizacji.

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr