foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20180213 090304strDnia 13 lutego uczniowie naszej szkoły rywalizowali w zawodach siatkarskich „czwórek”. Zawody rozgrywane były w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja SP nr 8 występująca w składzie: Remigiusz Jachimczyk, Jakub Faliński, Daniel Jasiński, Dominik Osmański, Marcin

Dombrowski, Piotr Sujkowski, Oliwier Swobodziński, Przemysław Salabura, Ksawery Klimko w grupie eliminacyjnej zajęła czwarta lokatę, która niestety nie pozwoliła naszym siatkarzom na awans do ścisłego finału. Jednak wysiłek naszych siatkarzy zasługuje na pochwałę i słowa uznania. Serdecznie gratulujemy sportowej postawy i godnego reprezentowania naszej szkoły.

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr