foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

zawody pilki siatkowej chlopcowReprezentanci   SP nr 8 w Elblągu dnia 15 grudnia 2017 r. rywalizowali w zawodach piłki siatkowej chłopców rozgrywanych w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Turniej siatkarski odbywał się w obiektach sportowych MOS w Elblągu. Nasi uczniowie po wyrównanych meczach

musieli uznać wyższość zawodników Szkoły Podstawowej nr 11 i 19 w Elblągu. Zawody rozegrane zostały na dobrym, wyrównanym poziomie, a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się niewielką przewagą zwycięskiej drużyny. Wszystkim zawodnikom należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz ducha fair-play, w jakim rozgrywane były zawody.

Szkołę Podstawową nr 8 w turnieju piłki siatkowej reprezentowali:

Remigiusz Jachimczyk (kapitan), Krystian Groszyk, Kacper Czerski, Jakub Faliński, Wiktor Wdowczyk, Marcin Dombrowski, Daniel Jasiński.

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr