foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 2171strJesienna, deszczowa pogoda zniechęciła wielu uczniów i rodziców do udziału w  pieszym rajdzie po Bażantarni. Deszcz, błoto, wilgoć nie odstraszyła jednak prawdziwych turystów i miłośników pieszych wypraw. Uczestnicy zostali nagrodzeni, od godziny 9.00 do zakończenia wędrówki

nie spadła ani jedna kropla deszczu. Ruszyliśmy niebieskim szlakiem, który poprowadził nas do Dąbrowy. Po drodze spotkaliśmy wielu turystów, uczestników pieszych wędrówek, biegaczy i grzybiarzy. Podczas spaceru robiliśmy zdjęcia, utrwalając  uroki przyrody parku leśnego Bażantarnia (już niedługo na stronie internetowej zaprezentujemy najciekawsze fotografie i ogłosimy zwycięzcę konkursu na najlepsze zdjęcie). Koło Turystyki Rowerowej i Pieszej zapowiada kolejne turystyczne atrakcje!

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr