foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 2063strDnia 28.09.2017 roku uczniowie klasy V a i VI a pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego Adama Jażdżyńskiego i Piotra Różalskiego wzięli udział w II Edycji Elbląskich Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym na ulicy Saperów,

organizatorem zawodów był MOS w Elblągu oraz MKS TRUSO Elbląg. Imprezie sportowej patronuje Polski Związek Lekkoatletyki. Na szczególne słowa uznania zasługują wyniki sportowe uczniów Małgorzatny Leśniewskiej, Alicji Dzieżyć oraz Przemysława Salabury i Daniela Jasińskiego. Uczniowie  po dwóch edycjach zawodów lekkoatletycznych w swoich kategoriach wiekowych zajmują pierwsze miejsca. Trzecia tura zawodów odbędzie się 05.10.2017 roku, wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy! (bliższe informacje u nauczycieli wychowania fizycznego).

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr