Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

23316520 1708396139232841 8793731993235766335 nstrDnia 8 listopada uczennice klasy III a: Aleksandra Gałka, Joanna Grzeszczak, Justyna Mazurek oraz Zofia Tomaszczyk wzięły udział w międzyszkolnym konkursie wiedzy z języka angielskiego „Autumn on the farm”. Dziewczynki przygotowywały się do

konkursu, ucząc się i utrwalając słownictwo z zakresu: warzywa i owoce, zwierzęta, ubrania, działania na liczbach do 20 oraz kolory. Oprócz tego przygotowały na tę okazję stroje kowbojskie oraz pracę plastyczną ze strachem na wróble „My Scarecrow”, którą musiały opisać, używając języka angielskiego. Brały także udział w przeróżnych konkurencjach, które sprawiły im wiele radości. Konkurs był wspaniałą zabawą dla wszystkich uczestników.

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a

https://www.facebook.com/sp8elblag/

all4web
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech