Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu   Click to listen highlighted text! Welcome to Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

1Dnia 14 marca 2017 r. w kl. II a odbyły się warsztaty językowe dla dzieci i ich rodziców pod hasłem „Nowoczesna technika w nauce języka”. Podczas zajęć uczniowie i rodzice mieli możliwość wykonywania zadań z języka angielskiego z użyciem technologii

informacyjno – komunikacyjnych (TIK). Rodzice zostali zapoznai z projektem eTwinning "Programowanie z Tigerem". Przybyli goście zostali podzieleni na drużyny. Pierwszym zadaniem dzieci było zaprogramowanie robota, tak by dotarł do odpowiedniego pomieszczenia. Tam na uczestników czekało pierwsze zadanie. Drużyny musiały dopasować angielskie nazwy do ubrań, zabawek, dzikich zwierząt oraz pomieszczeń w domu. Kolejnym zadaniem par było odszyfrowanie informacji zawartej w kodach qr i dopasowanie jej do odpowiedniej ilustracji. Dzieci i rodzice mieli również możliwość wykonania zadania językowego na tablicy interaktywnej, przygotowanego wcześniej przy użyciu platformy LeanigApps. Ostatnim zadaniem wszystkich gości było rozwiązanie testu online, potwierdzającego znajomość języka angielskiego. Uczestnicy wykorzystali do tego celu tablety. Zajęcia przeplatane były angielskimi piosenkami i rymowankami. Dzieci były dumne prezentując rodzicom swoją wiedzę z języka angielskiego oraz umiejętności związane z wykorzystania w TIK w nauce. Wszystkim uczestnikom warsztaty bardzo się podobały.

Nasze certyfikaty

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zmieniamy się dla Was!

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Tymczasem zapraszamy na szkolnego Facebook'a

https://www.facebook.com/sp8elblag/

all4web
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech