W ostatnią sobotę kwietnia – 27.04. – wolontariuszki szkolnego Koła Caritas, wraz z p. psycholog Martą Radzińską wzięły udział w corocznej ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei. Aktywnie kwestując na terenie Centrum Handlowego Ogrody rozdawały niosące nadzieję żonkile, które są symbolem tej akcji i zbierały fundusze na rzecz Elbląskiego Hospicjum. Misją tej organizacji jest zapewnienie jak najlepszej opieki medycznej, psychologicznej, duchowej i socjalnej osobom nieuleczalnie chorym, dorosłym i dzieciom, będącym pod opieką hospicjum.

Czytaj więcej: Pola Nadziei

Zwracam się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji „Się gra się ma...Bezpieczny Playroom!”. Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi remont świetlicy, wyposażenie w naklejki i gry itp. Wystarczy wejść codziennie na stronę www.siegrasiema.com i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie! Każda osoba codziennie może oddać 1 głos (jednocześnie z różnych urządzeń, np.
i z komputera, i z telefonu). I tak każdego dnia – aż do 28 listopada. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

Link do głosowania: https://www.siegrasiema.com/swietlice/50

Pozdrawiam i dziękuję za każdy oddany głos

Jolanta Gołębiowska – kierownik świetlicy