Ostatnią sobotę listopada nasi uczniowie spędzili bardzo aktywnie, uczestnicząc w Świątecznej Zbiórce Żywności. Opatrzeni w stosowne legitymacje i ulotki informowali klientów sklepu Biedronka przy ul. Warszawskiej o możliwości podzielenia się artykułami spożywczymi z najuboższymi. Zebrane produkty zostały przekazane do elbląskiego oddziału Banku Żywności, który następnie przekaże je potrzebującym rodzinom z naszej okolicy, aby każdy mógł przeżyć radosne święta bez głodu. W akcji wzięli udział uczniowie klasy VII a: Marika Kuriata, Eliza Byzdra, Julia Mucha, Oliwier Swobodziński; z klasy VI b: Lena Opiela, Patrycja Krupska i Nikola Brzozowiec; z klasy IV a: Emilia Mucha i Anna Kula. Nad sprawnym przebiegiem zbiórki czuwały koordynatorki szkolnego wolontariatu: pani Marta Radzińska i pani Marzena Skonieczna oraz zaangażowane mamy: pani Magdalena Kula i pani Agata Mucha. Przy organizacji przedsięwzięcia pomogła także prowadząca Szkolne Koło Caritas pani Agnieszka Mucha. Zbiórka darów dla potrzebujących wpisuje się w ideę ogólnopolskiej akcji #RazemNaŚwięta pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Logotyp akcji Razem na Swieta

Czytaj więcej: Świąteczna Zbiórka Żywności

W ostatnią sobotę kwietnia – 27.04. – wolontariuszki szkolnego Koła Caritas, wraz z p. psycholog Martą Radzińską wzięły udział w corocznej ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei. Aktywnie kwestując na terenie Centrum Handlowego Ogrody rozdawały niosące nadzieję żonkile, które są symbolem tej akcji i zbierały fundusze na rzecz Elbląskiego Hospicjum. Misją tej organizacji jest zapewnienie jak najlepszej opieki medycznej, psychologicznej, duchowej i socjalnej osobom nieuleczalnie chorym, dorosłym i dzieciom, będącym pod opieką hospicjum.

Czytaj więcej: Pola Nadziei

Szanowni państwo, Drodzy Uczniowie,

Przed nami ostatnie dni szkoły. W związku z tym nastąpi zmiana planu 23 i 24 czerwca (środa i czwartek).

W tych dniach wszystkie klasy mają zajęcia z wychowawcą:
Klasy I — III od godz.8.00 do godz. 12.00
Klasy IV - VIII od godz. 9.00 do godz. 13.00
Kursy autobusu szkolnego:
Przywóz na 8.00
Odwóz o 13.20

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 25 czerwca (piątek) w klasach:
1a – godz. 10:00 – gabinet 19
2a – godz. 10:15 – gabinet 22
3a – godz. 10:30 – gabinet 20
4a – godz. 10:00 – gabinet 25
5a – godz. 10:15 – gabinet 24
6a – godz. 10:30 – gabinet 23
7a – godz. 10:45 – gabinet 6
7b – godz. 10:45 – gabinet 10
8a – godz. 10:30 – hala

Przywóz na 10:00
Odwóz o 11:15

Prosimy o punktualne przychodzenie do klas, aby uniknąć gromadzenia się na korytarzach.