zawody pilki siatkowejDnia 16 października na obiektach sportowych Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Elblągu odbyły się zawody piłki siatkowej dziewcząt klas VIII. Zawody rozgrywane były  w ramach XXXIII Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Drużyna naszej szkoły w składzie: Aleksandra Boćko,

Katarzyna Kilijańska, Alicja Kwiatkowska, Kinga Gałecka, Karolina Skinder, Kinga Czerska, Aleksandra Noga, Alicja Paziewska, Nikola Nowakowska zajęła w grupie eliminacyjne trzecie miejsce. Serdeczne  podziękowania dla naszych siatkarek za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas zawodów siatkarskich.