06 października 2020 roku na obiektach sportowych MOS w Elblągu odbyły się zawody piłki siatkowej chłopców rozgrywanych w ramach XXXV Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczniowie naszej szkoły zajęli w grupie eliminacyjnej trzecie miejsce. Przegrali z uczniami Szkoły Sportowej nr 3, 0:2, nieznacznie ulegli uczniom ze SP nr 9, 2:1 oraz pokonali zawodników z Zespołu Szkół Pijarskich 2:0. Reprezentanci „Ósemki” wystąpili w następującym składzie: Daniel Jasiński (kapitan), Ksawery Klimko, Oliwier Swobodziński, Przemysław Salabura, Adam Żurawski, Leon Walentynowicz, Szymon Lewandowski, Dawid Rutkowski.

Czytaj więcej: SIATKARSKIE POTYCZKI

Uwaga !!!
Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę zdalną.
- Nowe zasady funkcjonowania szkoły weszły w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br.
- Klasy I-III szkoły podstawowej będą funkcjonowały bez zmian.
Wszelkich szczegółowych informacji będą udzielać wychowawcy poszczególnych klas.