Niedzielne popołudnie 17 listopada 2019 roku uczniowie klasy VII a spędzili w hali widowiskowo sportowej ERGO ARENA w Gdańsku, kibicując zespołom Trefla Gdańsk i Indykpolu Olsztyn.

Obejrzeliśmy nieprawdopodobne spotkanie siatkarskie obfitujące w wiele efektowny akcji. Wszystkie sety były na bardzo wysokim siatkarskim poziomie i do końca trzymały publiczność w napięciu i emocjach.

Ostatecznie lepszym zespołem okazali się siatkarze z Olsztyna, którzy pokonali gdański zespół 3 do 1.

Siódmoklasiści wracali do domu niezwykle zadowoleni i szczęśliwi, że mogli uczestniczyć w tak ciekawym widowisku sportowym, w którym głównymi „aktorami” byli znani i uznani w kraju i na świecie zawodnicy piłki siatkowej.