foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

Niedzielne popołudnie 17 listopada 2019 roku uczniowie klasy VII a spędzili w hali widowiskowo sportowej ERGO ARENA w Gdańsku, kibicując zespołom Trefla Gdańsk i Indykpolu Olsztyn.

Obejrzeliśmy nieprawdopodobne spotkanie siatkarskie obfitujące w wiele efektowny akcji. Wszystkie sety były na bardzo wysokim siatkarskim poziomie i do końca trzymały publiczność w napięciu i emocjach.

Ostatecznie lepszym zespołem okazali się siatkarze z Olsztyna, którzy pokonali gdański zespół 3 do 1.

 

Siódmoklasiści wracali do domu niezwykle zadowoleni i szczęśliwi, że mogli uczestniczyć w tak ciekawym widowisku sportowym, w którym głównymi „aktorami” byli znani i uznani w kraju i na świecie zawodnicy piłki siatkowej.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr