Niedzielne popołudnie 17 listopada 2019 roku uczniowie klasy VII a spędzili w hali widowiskowo sportowej ERGO ARENA w Gdańsku, kibicując zespołom Trefla Gdańsk i Indykpolu Olsztyn.

Obejrzeliśmy nieprawdopodobne spotkanie siatkarskie obfitujące w wiele efektowny akcji. Wszystkie sety były na bardzo wysokim siatkarskim poziomie i do końca trzymały publiczność w napięciu i emocjach.

Ostatecznie lepszym zespołem okazali się siatkarze z Olsztyna, którzy pokonali gdański zespół 3 do 1.

Siódmoklasiści wracali do domu niezwykle zadowoleni i szczęśliwi, że mogli uczestniczyć w tak ciekawym widowisku sportowym, w którym głównymi „aktorami” byli znani i uznani w kraju i na świecie zawodnicy piłki siatkowej.

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł