Niedzielne popołudnie 17 listopada 2019 roku uczniowie klasy VII a spędzili w hali widowiskowo sportowej ERGO ARENA w Gdańsku, kibicując zespołom Trefla Gdańsk i Indykpolu Olsztyn.

Obejrzeliśmy nieprawdopodobne spotkanie siatkarskie obfitujące w wiele efektowny akcji. Wszystkie sety były na bardzo wysokim siatkarskim poziomie i do końca trzymały publiczność w napięciu i emocjach.

Ostatecznie lepszym zespołem okazali się siatkarze z Olsztyna, którzy pokonali gdański zespół 3 do 1.

Siódmoklasiści wracali do domu niezwykle zadowoleni i szczęśliwi, że mogli uczestniczyć w tak ciekawym widowisku sportowym, w którym głównymi „aktorami” byli znani i uznani w kraju i na świecie zawodnicy piłki siatkowej.

Szanowni Państwo
Zgodnie z informacją przedstawioną przez premiera Mateusza Morawieckiego, Dyrekcja SP nr 8 informuje, że 12 i 13 marca 2020 r., (czwartek i piątek) to okres przejściowy. W tych dniach w naszej szkole będą odbywały się zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla uczniów, którzy nie mają zapewnionej opieki w domu.

Od poniedziałku 16 marca do 14 kwietnia br. wszystkie zajęcia zostają zawieszone - uczniowie nie przychodzą do szkoły.