Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu - XXXII Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

DSCF2744strReprezentacja Szkoły Podstawowej nr 8 w Elblągu w piłce siatkowej dziewcząt ukończyła zawody rozgrywane w ramach XXXII Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej tuż za podium. Nasze zawodniczki uplasowały się na wysokim czwartym miejscu. W zawodach

startowało dwanaście reprezentacji z elbląskich szkół. Na uwagę zasługuje fakt, że w składzie naszej drużyny grały zawodniczki o rok a nawet od dwa lata młodsze od naszych rywalek. Siatkarki SP 8 wystąpiły w następującym składzie: Aleksandra Noga (kapitan zespołu), Kinga Czerska, Alicja Paziewska, Nikola Nowakowska, Eliza Byzdra, Julia Mucha, Katarzyna Kostrzewa, Marika Kuriata, Wiktoria Kostrzewa. Serdecznie gratulujemy naszym siatkarkom sportowego sukcesu i życzymy powodzenia w przyszłych zawodach sportowych. Szczegółowe informacje o przebiegu zawodów oraz zdjęcia są dostępne na stronie www.mostruso.pl.

Nasze certyfikaty

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr