20171020 155033strW piątkowe popołudnie, 9 lutego, w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Elblągu odbyła się druga edycja zawodów piłki siatkowej z cyklu „ÓSEMKA CUP”. Do sportowych zmagań stanęły uczennice i uczniowie klas V-VII. Po zaciętych, ciekawych

i pełnych emocji spotkaniach najlepszą „siatkarską czwórką” okazał się zespół występujący w następującym składzie: Krystian Groszyk, Dominik Osmański, Grzegorz Juszkiewicz, Piotr Pocełujko.

II miejsce: Aleksandra Boćko, Wiktoria Jakubik, Katarzyna Kiliańska, Patrycja Szkutnik.

III miejsce: Kacper Czerski, Jakub Faliński, Marcin Dombrowski, Daniel Jasiński.

IV miejsce: Wiktoria Jasińska, Nikola Nowakowska, Kinga Czerska, Aleksandra Noga.

V miejsce: Alicja Paziewska, Marika Kuriata, Eliza Byzdra, Wiktoria Kostrzewa, Julia Mucha.

VI miejsce: Wiktor Wdowczyk, Leon Walentynowicz, Oliwier Swobodziński.

Szkolny turniej piłki siatkowej był formą eliminacji i przygotowań do Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej, które już w lutym 2018 roku odbędą się na obiektach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportowego w Elblągu.