zawody pilki siatkowej chlopcowReprezentanci   SP nr 8 w Elblągu dnia 15 grudnia 2017 r. rywalizowali w zawodach piłki siatkowej chłopców rozgrywanych w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Turniej siatkarski odbywał się w obiektach sportowych MOS w Elblągu. Nasi uczniowie po wyrównanych meczach

musieli uznać wyższość zawodników Szkoły Podstawowej nr 11 i 19 w Elblągu. Zawody rozegrane zostały na dobrym, wyrównanym poziomie, a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się niewielką przewagą zwycięskiej drużyny. Wszystkim zawodnikom należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz ducha fair-play, w jakim rozgrywane były zawody.

Szkołę Podstawową nr 8 w turnieju piłki siatkowej reprezentowali:

Remigiusz Jachimczyk (kapitan), Krystian Groszyk, Kacper Czerski, Jakub Faliński, Wiktor Wdowczyk, Marcin Dombrowski, Daniel Jasiński.