foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

zawody pilki siatkowej chlopcowReprezentanci   SP nr 8 w Elblągu dnia 15 grudnia 2017 r. rywalizowali w zawodach piłki siatkowej chłopców rozgrywanych w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Turniej siatkarski odbywał się w obiektach sportowych MOS w Elblągu. Nasi uczniowie po wyrównanych meczach

musieli uznać wyższość zawodników Szkoły Podstawowej nr 11 i 19 w Elblągu. Zawody rozegrane zostały na dobrym, wyrównanym poziomie, a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się niewielką przewagą zwycięskiej drużyny. Wszystkim zawodnikom należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz ducha fair-play, w jakim rozgrywane były zawody.

Szkołę Podstawową nr 8 w turnieju piłki siatkowej reprezentowali:

Remigiusz Jachimczyk (kapitan), Krystian Groszyk, Kacper Czerski, Jakub Faliński, Wiktor Wdowczyk, Marcin Dombrowski, Daniel Jasiński.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup