foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

DSCN0933strTradycyjnie już 6 marca w Szkole Podstawowej nr 8 obchodzono Europejski Dzień Logopedy. W tym roku uczniowie klas I - VI mogli poznać specjalistyczne pomoce oraz wykonać różne rodzaje ćwiczeń stosowanych w czasie terapii logopedycznej.

Największym zainteresowaniem  dzieci cieszyły się „dmuchajki” i pozostałe pomoce wykorzystywane do prowadzenia ćwiczeń oddechowych oraz pojemnik z piaskiem i kolorowym ryżem, będący elementem innowacji logopedycznej, realizowanej w placówce. Ponadto uczniowie wykonywali ćwiczenia narządów artykulacyjnych, rozwiązywali zagadki, układali wieże logopedyczne oraz rzucali kostkami logopedycznymi, wykorzystywanymi w terapii wymowy głoski „r”. Podczas zabawy w „pralkę” uczniowie mieli okazję sprawdzić swój słuch fonemowy. Za poprawne wykonanie zadań dzieci z młodszych klas otrzymały zabawki do  ćwiczeń oddechowych, a starsi uczniowie łamigłówki logopedyczne. Obchody Europejskiego Dnia Logopedy zorganizowała Agnieszka Zagulska-Narwojsz, w przeprowadzeniu ćwiczeń pomogły studentki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.

Nasze certyfikaty

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr