foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

Metoda piaskowa i magia słów gotowa – to nazwa autorskiego programu logopedy szkolnego pani Agnieszki Zagulskiej –Narwojsz. Głównym celem oddziaływań terapeutycznych jest rozwijanie umiejętności posługiwania się mową opowieściową, niwelowanie strachu przed mówieniem oraz zachęcanie dzieci do wypowiedzi własnych.

Na każdym spotkaniu uczniowie bawią się kolorowym piaskiem lub ryże, tworząc z nich pomoce dydaktyczne. Dzieci, wybrane do ćwiczeń metodą, bardzo chętnie biorą udział zajęciach. Także pozostali uczniowie, uczęszczający na zajęcia terapii logopedycznej, mają okazję poznać innowacyjne elementy ćwiczeń.

 

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr