foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy, logopeda szkolny p. Agnieszka Zagulska-Narwojsz, odwiedziła uczniów klas I-III. Podczas spotkań opowiadała dzieciom o specyfice swojej pracy, znaczeniu prawidłowej wymowy, rodzajach ćwiczeń logopedycznych oraz odpowiadała na pytania uczniów. Przygotowała również zestaw ćwiczeń usprawniających pacę narządów artykulacyjnych. Za poprawne wykonanie zadań, dzieci otrzymały słodką nagrodę.

Czytaj więcej: Europejski Dzień Logopedy w SP 8

W bieżącym roku szkolnym, wzorem lat ubiegłych, uczniowie na zajęciach terapii logopedycznej poszerzają zasób słownictwa i rozwijają umiejętność posługiwania się mową opowieściową w bardzo interesujący sposób.

Wykorzystując naturalną chęć zabawy i dzielenia się wrażeniami, logopeda – Agnieszka Zagulska - Narwojsz, stworzyła autorski program, który w całości lub fragmentaryczne realizuje w czasie swojej pracy, zwłaszcza z uczniami klas młodszych.

Czytaj więcej: Logopedyczny Program Autorski

LOGOPEDA Agastr

GODZINY PRACY LOGOPEDY:

poniedziałek: 12.30 - 15.45

wtorek: 12.30 - 15.30
 
środa: 11.45 - 15.30
 
czwartek: 11.30 - 15.45
 
piątek: 10.45 - 13.00

 

 

IMG 20161004 135036str

METODA PIASKOWA I MAGIA SŁÓW GOTOWA

INNOWACJA LOGOPEDYCZNA - NR I.46/16 Kuratorium Oświaty w Olsztynie

Od września 2016 roku w szkole prowadzona innowacja logopedyczna dla wybranych uczniów klas II i III. Głównym celem innowacji jest zapobieganie zaburzeniom relacji interpersonalnym oraz niepowodzeniom szkolnym, związanych z problematyką swobodnego wypowiadania się  i brakiem motywacji do mówienia.

Czytaj więcej: Innowacja logopedyczna

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr