gromada zuchowa121 Gromada Zuchowa „Wesołe Pszczółki”  działa przy Szkole Podstawowej nr 8 w Elblągu od   października 2012 roku, pod opieką hm. Marzeny Skoniecznej. W swoich szeregach skupia dzieci z klas drugich i trzecich. Zbiórki gromady odbywają się  w  soboty, w pomieszczeniach szkolnych dwa razy w miesiącu.  Wszystkie zuchy mają koszulki w kolorze żółtym. W ciągu roku gromada uczestniczy w licznych wycieczkach, zwiadach, uroczystościach szkolnych i miejskich zdobywając tym samym liczne sprawności.

Gromada Zuchowa posiada swoją stronę na FB

fbstr

Zwracam się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji „Się gra się ma...Bezpieczny Playroom!”. Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi remont świetlicy, wyposażenie w naklejki i gry itp. Wystarczy wejść codziennie na stronę www.siegrasiema.com i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie! Każda osoba codziennie może oddać 1 głos (jednocześnie z różnych urządzeń, np.
i z komputera, i z telefonu). I tak każdego dnia – aż do 28 listopada. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

Link do głosowania: https://www.siegrasiema.com/swietlice/50

Pozdrawiam i dziękuję za każdy oddany głos

Jolanta Gołębiowska – kierownik świetlicy