foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

Dnia 27 XI 2018 r. uczennice klas starszych: Nikola Nowakowska, Kinga Gałecka oraz Karolina Skinder czytały dzieciom z pobliskiego Przedszkola nr 5 swoje autorskie bajki. Celem akcji było zachęcenie i wdrażanie maluchów do codziennego słuchania utworów literackich dla dzieci czytanych przez dorosłych.

Tego samego dnia bajki „ Pomocny duszek” Karoliny Skinder, „ Świat za niebieskimi drzwiami” Kingi Gałeckiej, „ Przygoda dzielnej Kory” Nikoli Nowakowskiej oraz „ Troll Bambo i inni” Oli Gałki zostały zaprezentowane dzieciom klas młodszych, które przebywają na świetlicy szkolnej.

 

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr