foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

Zapoznanie uczniów kl. I-III z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa oraz nowościami książkowymi zakupionymi do biblioteki szkolnej.

Dnia 25 X 2018 r. w bibliotece szkolnej odbyła się lekcja biblioteczna dla uczniów kl. I-III, której celem było zapoznanie z NPRCz oraz zakupionymi nowościami książkowymi dla dzieci młodszych.

Podczas zajęć maluchy miały okazję posłuchać fragmentów książek „ Piękna i Bestia”, „Kocie historie” autorstwa T. Trojanowskiego oraz „Pamiętnik grzecznego psa” W. Cesarza. Wyżej wymienione nowości czytali młodszym dzieciom uczniowie klasy III a: Maja Korzeniewska, Maja Boćko oraz Gracjan Czerski. Na zakończenie zajęć uczniowie wykonali ilustrację do wybranej przez siebie książki, którą wypożyczyli do domu.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr