W międzyświetlicowym konkursie plastycznym „Jestem bezpieczny i wesoły, bo chodzę do szkoły”, którego organizatorem była kierownik świetlicy Pani Jolanta Gołębiowska, wzięło udział 20 uczniów z pięciu elbląskich szkół ( SP nr 9, SP nr 11, SP nr 15, SP nr 18, SP nr 19). Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce - Klaudia Kiszewska – SP nr 9

II miejsce - Hanna Szilling - SP nr 9

III miejsce - Alicja Skudynowska – SP nr 9

Wyróżnienie: Jakub Leszczyński – SP nr 11

Zofia Pietkiewicz – SP nr 18

Antonina Wróblak - SP nr 9

Cele konkursu było: kształtowanie postaw prozdrowotnych poprzez promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, wolnego od nałogów i agresji, zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życiowych oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa w szkole oraz wyposażenie uczniów w wiedzę sprzyjającą podejmowaniu przez nich racjonalnych wyborów w sytuacjach kryzysowych.

Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzymał dyplom i nagrody-niespodzianki. Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy!