W międzyświetlicowym konkursie plastycznym „Jestem bezpieczny i wesoły, bo chodzę do szkoły”, którego organizatorem była kierownik świetlicy Pani Jolanta Gołębiowska, wzięło udział 20 uczniów z pięciu elbląskich szkół ( SP nr 9, SP nr 11, SP nr 15, SP nr 18, SP nr 19). Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce - Klaudia Kiszewska – SP nr 9

II miejsce - Hanna Szilling - SP nr 9

III miejsce - Alicja Skudynowska – SP nr 9

Wyróżnienie: Jakub Leszczyński – SP nr 11

Zofia Pietkiewicz – SP nr 18

Antonina Wróblak - SP nr 9

Cele konkursu było: kształtowanie postaw prozdrowotnych poprzez promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, wolnego od nałogów i agresji, zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życiowych oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa w szkole oraz wyposażenie uczniów w wiedzę sprzyjającą podejmowaniu przez nich racjonalnych wyborów w sytuacjach kryzysowych.

Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzymał dyplom i nagrody-niespodzianki. Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy!

łDnia, 10 stycznia w naszej szkole grala WOŚP. W czasie jej trwania odbyła sie licytacja, kiermasz. Można było rownież skosztować przepysznych ciast, napić się kawy lub herbaty. Maluchy mogły pobawić się na torze przeszkod, pomalować fantazyjnie twarz lub wykonać zwierzątko z balonów. Spotkanie uswietnione zostało poprzez obejrzenie Jaselek i wysluchanie zespolu Złota nuta. Dziekujemy wszystkim za wszelkie zaangażowanie i wielką ofiarność na szczytny cel.
Uzbieraliśmy 2677,84 zł