Świetlica szkolna to miejsce, w którym przebywają dzieci przed i po lekcjach. Każdy chce miło spędzić wolny czas. W „Słoneczku” dzieci bawią się w różne gry i zabawy: układanie puzzli i domina, gry planszowe, manualno-zręcznościowe przy komputerach, budowle z klocków i wiele innych. Są też osoby, które odrabiają prace domowe, gdzie nauczycielki zawsze służą pomocą. Są też takie dzieci, które lubią poleżeć na dywanie i oglądać bajki lub pokolorować bajkowe ilustracje.

Czytaj więcej: Zabawy dowolne dzieci

Wakacje już za nami. Zaczynamy nowy rok szkolny 2019/2020. Pani kierownik świetlicy oraz wychowawczynie przywitały dzieci. Oczywiście, Panie w świetlicy, przypomniały dzieciom obowiązujący Regulamin Świetlicy. Dzieci czytały głośno poszczególne zasady. Ponadto Pani Jola zapoznała dzieci, które zaczęły uczęszczać do świetlicy od września, z zasadami przyznawania Orderu Życzliwości oraz odznaki: „super postawa” czyli „słoneczko”.

Czytaj więcej: Żegnajcie wakacje! Witaj Świetlico!