foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC03095str11 maja wychowankowie świetlicy socjoterapeutycznej udali się na spacer po Starym Mieście. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od katedry pw. Św. Mikołaja, następnie udaliśmy się pod Bramę Targową, aby dokładnie przyjrzeć się Piekarczykowi. Z wielkim zaciekawieniem podziwialiśmy piękne kamieniczki tworzące Stare Miasto.

Na koniec naszej wycieczki udaliśmy się na pyszne lody. Mieliśmy mnóstwo smaków do wyboru, ale największym powodzeniem cieszyły się lody o smaku gumy balonowej! Po skończeniu jedzenia, wolnym krokiem udaliśmy się do szkoły, gdzie czas spędziliśmy, bawiąc się i grając na świeżym powietrzu.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup