foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DSC02886str4 kwietnia, w ramach realizacji zadań ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Zdrowo jem, więcej wiem”, dzieci w świetlicy szkolnej „Słoneczko” poznały Piramidę Zdrowia. Na początku zajęć, uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną „Wybieram zdrowie i zdrowe odżywianie”. Następnie wszyscy zastanawiali się nad pytaniem: „Czy

wiesz, co pomaga być zdrowym?”. Padło wiele propozycji odpowiedzi. Być zdrowym, to nie tylko nie chorować, ale też czuć się dobrze, być radosnym i sprawnym fizycznie, prowadzić zdrowy styl życia oraz prawidłowo odżywiać się. Sposobem na utrwalenie zasad zdrowego odżywiania było wykonanie Piramidy Zdrowia.  Dzieci dobierały się w pary lub trzyosobowe grupy. Można mieć nadzieję, że Piramida Zdrowia będzie pomocą w dokonywaniu przez nich właściwych wyborów żywieniowych.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web