foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20180405 170234strWychowankowie Świetlicy Socjoterapeutycznej „Słoneczko” poznają tajniki kodowania. Kodować można na różne sposoby, nie tylko wykorzystując specjalnie przygotowane do tego celu aplikacje, ale również wykorzystując bardziej tradycyjne

narzędzia. Podczas kilku zajęć uczniowie kodowali informacje za pomocą alfabetu Morsea. W pierwszej kolejności musieli informację zapisać szyfrem, następnie za pomocą rąk przekazać  drugiej grupie, która musiała ją rozszyfrować. Innymi zajęciami z kodowania było układanie informacji za pomocą kolorowych kubków i kwadratów. Grupy przekazywały komunikaty, które grupa przeciwna musiała ułożyć za pomocą kwadratów.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup