foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20180412 171403strDnia 12 kwietnia obchodziliśmy w świetlicy socjoterapeutycznej Dzień Czekolady. Na początku zajęć uczniowie obejrzeli film i dowiedzieli się, skąd wzięła się czekolada. Dla niektórych zdziwieniem był fakt, że czekoladę wytwarza się z ziaren

kakaowca. Tego dnia dzieci miały za zadanie samodzielnie upiec czekoladowe gofry. Po krótkim omówieniu zasad bezpieczeństwa, przystąpiono do wspólnej pracy. Uczniowie otrzymali przepis i niezbędne składniki. Gofry były pyszne. Na wszystkich czekała niespodzianka – fontanna z płyną, ciepłą czekoladą, w której można było maczać gofry. To był bardzo udany dzień.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup