20180216 172727str17 lutego, z okazji  Dnia Kota, odbyły się zajęcia w świetlicy socjoterapeutycznej. W czasie zajęć dzieci dowiedziały się, jakie mamy rasy kotów, dlaczego mają ,,odblaskowe" oczy i do czego służą  im wibrysy, czyli wąsy. Dowiedziały się również, dlaczego kot spada na cztery łapy, do czego służy ogon, a także, że koci doktor zwany jest

felinoterapeutą. Dzieci rozwiązywały krzyżówkę, wykonywały wykreślankę wyrazową oraz nauczyły się rysować kota, którego wizerunek pokolorowały w dowolny sposób. Wszyscy chętnie i aktywnie uczestniczyli w zajęciach, które przygotowała i poprowadziła pani Ala Piotrowicz-Chont.