foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DBIDnia 6 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Jest to międzynarodowa akcja angażująca kraje z całego świata,  obchodzona z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Z tej okazji w świetlicy szkolnej i socjoterapeutycznej zostały

przeprowadzone zajęcia dotyczące bezpiecznego zachowania w Internecie. Zostały przypomniane zasady bezpieczeństwa, a dzieci tworzyły własne książeczki z omówionymi zasadami. Uczniowie przeszli kurs e-learningowy pod hasłem „Dbaj o fejs” na platformie edukacyjnej Fundacji Dajmy Dzieciom Siłę. Dzieci zostały zapoznane z podstawami korzystania z nowych mediów, zwrócono uwagę na zachowanie rozwagi w trakcie publikacji informacji oraz konieczność konfiguracji parametrów prywatności w serwisach online. Dzieci, wykonując powierzone im zadania, zdobyły dyplom. Po zajęciach uczniowie, którzy posiadają konta na FaceBooku, mieli zadanie, przy pomocy nauczycielek, skonfigurować swoje konta według podanych wcześniej wskazówek.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web