foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC02518str„Czy misie mieszkają w lesie?” - pod takim hasłem odbyły się zajęcia w świetlicy socjoterapeutycznej. Dzieci dowiedziały się: „Gdzie żyją niedźwiedzie? Gdzie ich nie spotkamy? Co jest charakterystyczne dla niedźwiedzi? Jak długo trwa sen zimowy? Jak długo żyją niedźwiedzie? Jak wyglądają? Dlaczego panda wielka

jest biało-czarna?” Dzieci pracowały w grupach, aby wykonać zadanie, które polegało na pogrupowaniu charakterystycznych cech niedźwiedzia i cech misia. Później uczniowie porównywali odcisk łapy niedźwiedzia z odciskiem swojej dłoni. Na zakończenie zajęć przeprowadzono zabawę ruchową „Jak duże kroki stawia niedźwiedź?” Wszystkie, uczestniczące w zajęciach dzieci, wiedziały już „Czym się różnią od siebie miś i niedźwiedź?

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup