DSC02684str9 lutego pani kierownik świetlicy podsumowała I semestr działalności Szkolnej Kasy Oszczędności. Każde dziecko uczęszczające do świetlicy szkolnej ma swoją książeczkę SKO – swoje pierwsze „minikonto”, w której nauczyciel zapisuje gromadzone przez ucznia pieniądze. Dzieci, które systematycznie wpłacały różne kwoty

pieniędzy, otrzymały dyplom uznania oraz nagrody niespodzianki. Sponsorem nagród był Bank Spółdzielczy w Sztumie oddział w Elblągu, który mieści się przy Placu Jagiellończyka. A oto osoby wyróżnione w oszczędzaniu w SKO: Jakub Sadlik, Amelia Tocha, Michał Głowacki, Natalia Wlazło, Dominika Kaszteranda, Maciej Jaros, Zofia Tomaszczyk, Justyna Mazurek, Natalia Boćko, Karolina Kostrzewa, Lena Kostrzewa i Jakub Jaros.