foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC02684str9 lutego pani kierownik świetlicy podsumowała I semestr działalności Szkolnej Kasy Oszczędności. Każde dziecko uczęszczające do świetlicy szkolnej ma swoją książeczkę SKO – swoje pierwsze „minikonto”, w której nauczyciel zapisuje gromadzone przez ucznia pieniądze. Dzieci, które systematycznie wpłacały różne kwoty

pieniędzy, otrzymały dyplom uznania oraz nagrody niespodzianki. Sponsorem nagród był Bank Spółdzielczy w Sztumie oddział w Elblągu, który mieści się przy Placu Jagiellończyka. A oto osoby wyróżnione w oszczędzaniu w SKO: Jakub Sadlik, Amelia Tocha, Michał Głowacki, Natalia Wlazło, Dominika Kaszteranda, Maciej Jaros, Zofia Tomaszczyk, Justyna Mazurek, Natalia Boćko, Karolina Kostrzewa, Lena Kostrzewa i Jakub Jaros.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup