foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC02514str3 stycznia, z okazji odchodów Dnia Inżyniera, odbyły się zajęcia w świetlicy socjoterapeutycznej. Dzieci dowiedziały się: Ile waży lokomotywa? Po jakim moście może przejechać pociąg? Jacy specjaliści pracują przy budowie mostów? Jakie wyróżniamy typy mostów? Uczniowie obejrzeli film inż. Wojciecha Kiliana.  Następnie sala

świetlicowa zamieniła się w laboratorium budowlane, zaś dzieci stały się naukowcami, badającymi pewne znane nam wszystkim budowle.  Na zakończenie zajęć dzieci potrafiły wymienić różne typy mostów oraz wyjaśnić, od czego zależy wytrzymałość mostu? Dzieciom bardzo podobały się zajęcia.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup