DSC02454str20 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie wigilijne dla dzieci uczęszczających do świetlicy socjoterapeutycznej oraz ich rodziców połączone ze wspólnym śpiewaniem kolęd oraz jasełkami przygotowanymi przez dzieci. Wigilię rozpoczęła pani kierownik, która wprowadziła wszystkich zebranych  w świąteczny

nastrój. Pani Gołębiowska przywitała dzieci, rodziców oraz dyrekcję szkoły oraz nauczycieli pracujących w świetlicy. Na stole było 12 potraw, które obowiązkowo powinny znajdować się na wigilijnym stole. Wszyscy otrzymali prezenty od Mikołaja. Wigilia zakończyła się wspólnym śpiewaniem kolędy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.