DSC02378strKażdy uczeń, który uczęszcza do świetlicy szkolnej, za przestrzeganie Regulaminu Świetlicy, każdego dnia, może otrzymać „słoneczko”. Kiedy zbierze 10 „słoneczek” otrzymuje słodkości, kolejna „dziesiątka słoneczek” – kolejne słodkości. Kiedy dziecko zbierze kolejną dziesiątkę, wówczas otrzymuje nagrody-niespodzianki oraz dyplom dla rodziców.

Uczeń, który otrzyma „order życzliwości” powinien być:

• koleżeński,
  • miły,
  • przyjacielski,
  • sprawiedliwy,
  • szanujący nauczycieli, pracowników, uczniów,
  • uczciwy,
  • wesoły,
  • zawsze gotowy do pomocy,
  • używa „magicznych słów”: proszę, dziękuję, przepraszam.

Nikola Krupa z klasy Ia, jako pierwsza otrzymała „Order życzliwości”. Gratulujemy!