DSC 0262str6 grudnia 2017 r. dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej wzięły udział w „Mikołajkowych niespodziankach”. Było to spotkanie świąteczno-integracyjne  w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.  Każde dziecko otrzymało słodkości. Uczniowie

obejrzeli film pt. „Pierwsza gwiazdka”. Po seansie filmowym dzieci przeszły do Przedszkola Nr 5, gdzie wzięły udział w wielu konkurencjach sportowo-świątecznych, które zorganizowało „Aktywne Zawodzie” oraz pracownicy Przedszkola. Każdy wychowanek otrzymał pamiątkowy znaczek oraz mógł skosztować: bigosu, pierników, ciasta oraz wypić gorącą herbatę. Wszystkim dzieciom bardzo podobał się „mikołajkowy dzień”.