foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC 0262str6 grudnia 2017 r. dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej wzięły udział w „Mikołajkowych niespodziankach”. Było to spotkanie świąteczno-integracyjne  w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.  Każde dziecko otrzymało słodkości. Uczniowie

obejrzeli film pt. „Pierwsza gwiazdka”. Po seansie filmowym dzieci przeszły do Przedszkola Nr 5, gdzie wzięły udział w wielu konkurencjach sportowo-świątecznych, które zorganizowało „Aktywne Zawodzie” oraz pracownicy Przedszkola. Każdy wychowanek otrzymał pamiątkowy znaczek oraz mógł skosztować: bigosu, pierników, ciasta oraz wypić gorącą herbatę. Wszystkim dzieciom bardzo podobał się „mikołajkowy dzień”.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup