foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC02375str5 grudnia 2017 roku odbyła się coroczna akcja „Zróbmy coś razem”. Tego dnia, każde dziecko, które uczęszcza do świetlicy szkolnej, wspólnie ze swoim rodzicem lub starszym rodzeństwem, mogło wykonać ozdobę świąteczną. Na uczestników akcji czekały przygotowane stanowiska pracy: ozdabianie bombki z wykorzystaniem kolorowych cekinów,

wykonanie choinki z puzzli, malowanie pierników, które zostały wcześniej upieczone przez wychowawców świetlicy, wykonanie kartki świątecznej, malowanie farbami plakatowymi gwiazdek, mikołajków i choinek, robienie łańcuchów. Wykonane ozdoby świąteczne dzieci mogły zabrać do domu. Akcja cieszyła się popularnością. Zarówno dzieciom jak i ich rodzicom zabawa bardzo się podobała.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup