foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC02290str29 listopada 2017 roku wychowankowie świetlicy socjoterapeutycznej wzięli udział w warsztatach artystycznych w Centrum Sztuki Galeria El, gdzie wykonywali ozdoby świąteczne z wykorzystaniem różnorodnych środków plastycznych. Dzieci tworzyły bałwanki, mikołaje i bombki. Każdy wykonaną pracę będzie mógł zawiesić na choince

w swoim domu. Po zakończonych zajęciach dzieci zwiedzały Galerię El oraz oglądały wystawę „Autobusy PKS”. Pani Marta – animatorka zajęć – wręczyła dzieciom życzenia świąteczno-noworoczne i zrobiło się bardzo, bardzo nastrojowo.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup